Carpark Latest Property Search Result for Sale.

2 hours ago posted
Tsuen Wan Sham Tseng Hong Kong Garden | Unit C,Low Floor,BLOCK 19,PHASE 3

Gross Area: 1,136 ft² @5,458
Saleable Area: 792 ft² @7,828
Earnest Property
Sell HKD$6.2 Millions
3 Bedrooms , 2 Bathrooms
South east
Apartment
Chinachem
Sea view
Ensuite
Elegant
3 hours ago posted
Ma Wan Park Island | Unit C, Mid Floor, Block 35, Phase 6, Middle Floor

Gross Area: 1,746 ft² @13,631
Saleable Area: 1,397 ft² @17,037
Hong Kong Property
Sell HKD$23.8 Millions
4 Bedrooms
North west
Apartment
SHKP
3 hours ago posted
Tsuen Wan Sham Tseng Rhine Garden | Unit A,Mid Floor,TOWER 3, Middle Floor

Gross Area: 832 ft² @6,611
Saleable Area: 681 ft² @8,076
Midland Realty International Limited
Sell HKD$5.5 Millions
3 Bedrooms , 2 Bathrooms
South east
Apartment
CK Asset
4 hours ago posted
Tsuen Wan Sham Tseng Bellagio | Unit H,Low Floor,TOWER 7

Gross Area: 690 ft² @8,696
Saleable Area: 517 ft² @11,605
Midland Realty International Limited
Sell HKD$6 Millions
2 Bedrooms , 1 Bathroom
North
Apartment
Wheelock
4 hours ago posted
Tsuen Wan Sham Tseng Royal Sea Crest | Unit B,Mid Floor,BLOCK 2, Middle Floor

Gross Area: 1,282 ft² @6,552
Saleable Area: 1,056 ft² @7,955
Midland Realty International Limited
Sell HKD$8.4 Millions
3 Bedrooms , 3 Bathrooms
South
Apartment
SHKP
4 hours ago posted
Tsuen Wan Sham Tseng Lido Garden | Unit F,High Floor,TOWER 1

Gross Area: 800 ft² @7,250
Saleable Area: 657 ft² @8,828
Midland Realty International Limited
Sell HKD$5.8 Millions
3 Bedrooms , 1 Bathroom
North
Apartment
CK Asset
4 hours ago posted
Tsuen Wan The Pavilia Bay | Unit G,Mid Floor,T1B, Middle Floor

Saleable Area: 388 ft² @18,299
Centaline Property Agency Limited
Sell HKD$7.1 Millions
1 Bedroom , 1 Bathroom
Apartment
New World
Good view
City view
VR
6 hours ago posted
Tsuen Wan Tsuen King Garden | Unit D,Low Floor,TOWER 8

Gross Area: 709 ft² @9,591
Saleable Area: 577 ft² @11,785
Centaline Property Agency Limited
Sell HKD$6.8 Millions
3 Bedrooms , 2 Bathrooms
VR
6 hours ago posted
Ma Wan Park Island | Unit C,Mid Floor,BLOCK 31,PHASE 5, Middle Floor

Gross Area: 735 ft² @8,776
Saleable Area: 575 ft² @11,217
Hong Kong Property
Sell HKD$6.45 Millions
2 Bedrooms , 1 Bathroom
South west
Apartment
SHKP
Sea view
Elegant
6 hours ago posted
Ma Wan Park Island | Unit E,Mid Floor,BLOCK 19,PHASE 3, Middle Floor

Gross Area: 653 ft² @7,963
Saleable Area: 490 ft² @10,612
Hong Kong Property
Sell HKD$5.2 Millions
2 Bedrooms , 1 Bathroom
South east
Apartment
SHKP
6 hours ago posted
Tsuen Wan Vision City | Unit E,Mid Floor,TOWER 3, Middle Floor

Gross Area: 670 ft² @15,672
Saleable Area: 506 ft² @20,751
Centaline Property