No: KY7878 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 9,500
( RMB 8,387 )
|
| Rental Price includes |
Gov tax, management fee
|
| Gross Area |
450 ft² ( 41.8 m²)
Unit Price: @21.1 ( RMB @200.51 /m² )
|
| Saleable Area |
400 ft² ( 37.2 m² )
Unit Price: @23.8 ( RMB @226.17 /m² )
|
| Estate |
Sheungshui
New Territories Sheung Shui
|
| Floor zone |
Low Floor
|
| Room and Bathroom |
2 Bedrooms
1 Bathroom
|
| Kitchen type |
Separate Kitchen
|
| Address |
Sheungshui
|