No: 002-13 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 9,800
( RMB 8,637 )
|
| Rental Price includes |
Gov tax, management fee
|
| Saleable Area |
340 ft² ( 31.6 m² )
Unit Price: @28.8 ( RMB @273.2 /m² )
|
| Estate |
汝州街/楓樹街
Kowloon Prince Edward
|
| Direction (Living Room) |
South east
|
| Floor zone |
Low Floor
|
| Room and Bathroom |
2 Bedrooms
1 Bathroom
|
| Kitchen type |
Separate Kitchen
|
| Kitchen cooking mode |
Open-frame cooking
|
| Address |
汝州街/楓樹街
|