No: 2026/5/2 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 10,500
( RMB 9,270 )
|
| Rental Price includes |
Gov tax, management fee
|
| Gross Area |
700 ft² ( 65.0 m²)
Unit Price: @15 ( RMB @142.54 /m² )
not verified
|
| Estate |
Village
New Territories Sheung Shui
Block and Unit: .
|
| Floor zone |
Middle Floor
|
| Room and Bathroom |
2 Bedrooms
|
| Address |
.
|