No: NFR27042026 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 18,500
( RMB 16,331 )
|
| Rental Price includes |
Gov tax, management fee
|
| Saleable Area |
409 ft² ( 38.0 m² )
Unit Price: @45.2 ( RMB @429.5 /m² )
not verified
|
| Estate |
Chinese Mansion
HK Island Kennedy Town
Block and Unit: Second floor
|
| Floor zone |
Low Floor
|
| Room and Bathroom |
3 Bedrooms
1 Bathroom
|
| Address |
89-91 Belcher’s Street
|
|
|
|
| rubykyfung | |
| Hello%20Fung%20Ka%20Yee%20%2C%20I%20have%20just%20seen%20your%20property%20listing%20from%2028Hse%20%20Chinese%20Mansion%20Lease%20HKD%2418%2C500%20%20Property%28ID%3A3825147%29%20.%20Please%20provide%20me%20more%20details%3A%20https%3A%2F%2Fwww.28hse.com.cn%2Fen%2Frent%2Fapartment%2Fproperty-3825147%3Ft%3D1778875582%20%20 | |