| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 13,500
( RMB 11,917 )
|
| Rental Price includes |
Gov tax, management fee
|
| Saleable Area |
700 ft² ( 65.0 m² )
Unit Price: @19.3 ( RMB @183.39 /m² )
|
| Estate |
Village
Islands South Lantau Island
Block and Unit: Whole Floor
|
| Room and Bathroom |
2 Bedrooms
1 Bathroom
|
| Address |
Shui Hau
|