No: 23168 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 12,000
( RMB 10,593 )
|
| Gross Area |
366 ft² ( 34.0 m²)
Unit Price: @32.8 ( RMB @311.67 /m² )
not verified
|
| Saleable Area |
300 ft² ( 27.9 m² )
Unit Price: @40 ( RMB @380.08 /m² )
not verified
|
| Estate |
Village
Islands Tung Chung
Block and Unit: 1
Brand New
|
| Rental Start Date |
Rental Available now
|
| Floor zone |
High Floor
|
| Room and Bathroom |
1 Bedroom
1 Bathroom
|
| Address |
1
|