| Permit: | 1998 Yr. |
| Management Company: | SAVILLS PROPERTY MANAGEMENT LIMITED |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
The Center
|
Flat 11-12, High, The Center
2026-05-06 Market Info |
Gross 3,758ft² |
Leased
HKD$281,850
@
$75
|
- |
|
The Center
|
High, The Center
2026-04-29 Market Info |
Gross 8,762ft² |
Leased
HKD$700,000
@
$80
|
- |
|
The Center
|
Flat 9-13, High, The Center
2026-04-28 Market Info |
Gross 8,762ft² |
Leased
HKD$727,246
@
$83
|
- |
|
The Center
|
Middle, The Center
2026-04-22 Market Info |
Gross 2,487ft² |
Leased
HKD$149,220
@
$60
|
- |
|
The Center
|
Flat 7, Middle, The Center
2026-04-21 Market Info |
Gross 2,487ft² |
Leased
HKD$156,681
@
$63
|
- |
|
The Center
|
Low, The Center
2026-03-23 Market Info |
Gross 1,973ft² |
Leased
HKD$78,920
@
$40
|
- |
|
The Center
|
Flat 5, High, The Center
2026-03-20 Market Info |
Gross 2,268ft² |
Leased
HKD$154,224
@
$68
|
- |
|
The Center
|
High, The Center
2026-03-19 Market Info |
Gross 2,268ft² |
Leased
HKD$154,000
@
$68
|
- |
|
The Center
|
Flat 1-2,13, Middle, The Center
2026-03-05 Market Info |
Gross 6,605ft² |
Leased
HKD$429,325
@
$65
|
- |
|
The Center
|
Middle, The Center
2026-03-03 Market Info |
Gross 6,605ft² |
Leased
HKD$429,325
@
$65
|
- |