| Permit: | 1998 Yr. |
| Management Company: | SAVILLS PROPERTY MANAGEMENT LIMITED |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
The Center
|
Flat 7, Low, The Center
2026-05-18 Market Info |
Gross 2,487ft² |
Leased
HKD$96,993
@
$39
|
- |
|
The Center
|
Flat 6, Middle, The Center
2026-05-16 Market Info |
Gross 1,842ft² |
Leased
HKD$110,520
@
$60
|
- |
|
The Center
|
Flat 3, Middle, The Center
2026-05-16 Market Info |
Gross 2,425ft² |
Leased
HKD$145,500
@
$60
|
- |
|
The Center
|
Middle, The Center
2026-05-15 Market Info |
Gross 1,842ft² |
Leased
HKD$110,520
@
$60
|
- |
|
The Center
|
Middle, The Center
2026-05-15 Market Info |
Gross 2,425ft² |
Leased
HKD$145,500
@
$60
|
- |
|
The Center
|
High, The Center
2026-05-06 Market Info |
Gross 3,758ft² |
Leased
HKD$263,060
@
$70
|
- |
|
The Center
|
Middle, The Center
2026-05-06 Market Info |
Gross 14,908ft² |
Leased
HKD$894,480
@
$60
|
- |
|
The Center
|
Middle, The Center
2026-05-06 Market Info |
Gross 1,763ft² |
Leased
HKD$105,780
@
$60
|
- |
|
The Center
|
Flat 9, Middle, The Center
2026-05-06 Market Info |
Gross 1,763ft² |
Leased
HKD$114,595
@
$65
|
- |
|
The Center
|
Flat 1-8, Middle, The Center
2026-05-06 Market Info |
Gross 14,908ft² |
Leased
HKD$969,020
@
$65
|
- |