No: 000614 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 8,300
( RMB 7,339 )
|
| Saleable Area |
320 ft² ( 29.7 m² )
Unit Price: @25.9 ( RMB @246.5 /m² )
|
| Estate |
Village
New Territories Yuen Long
Block and Unit: 6
|
| Room and Bathroom |
1 Bedroom
1 Bathroom
|
| Address |
Yuen Long
|