No: 051401 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 5,000
( RMB 4,405 )
|
| Rental Price includes |
Gov tax, management fee
|
| Saleable Area |
280 ft² ( 26.0 m² )
Unit Price: @17.9 ( RMB @169.74 /m² )
not verified
|
| Estate |
Village
New Territories Fanling
Block and Unit: nil
|
| Floor zone |
Low Floor
|
| Room and Bathroom |
2 Bedrooms
1 Bathroom
|
| Address |
Nil
|