No: SK3201B105K (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 10,500
( RMB 9,259 )
|
| Rental Price includes |
Gov tax
|
| Gross Area |
320 ft² ( 29.7 m²)
Unit Price: @32.8 ( RMB @311.34 /m² )
not verified
|
| Estate |
Village
New Territories Sai Kung
Block and Unit: 1F
|
| Floor zone |
Middle Floor
|
| Room and Bathroom |
1 Bedroom
1 Bathroom
|
| Kitchen type |
Separate Kitchen
|
| Address |
Clear Water Bay Road
|