No: K832888 (by agent)
| Mobile QRCode |
|
| Monthly Rental |
Lease 13,000
( RMB 11,457 )
|
| Rental Price includes |
Gov tax
|
| Saleable Area |
443 ft² ( 41.2 m² )
Unit Price: @29.3 ( RMB @277.95 /m² )
|
| Estate |
Apartment
Kowloon Kowloon City
Block and Unit: -
|
| Floor zone |
Middle Floor
|
| Room and Bathroom |
3 Bedrooms
1 Bathroom
|
| Kitchen type |
Separate Kitchen
|
| Address |
Hau Wong Road
|