| Permit: | 1980 Yr. |
| Management Company: | Plotio Property & Management Company Limited |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
Chang Pao Ching Building
|
Flat 10/F, Chang Pao Ching Building
2010-04-16 Land Registry |
Gross 1,294ft² |
HKD$4.1 M
@
$3,168
|
- |
|
Chang Pao Ching Building
|
Flat 8/F, Chang Pao Ching Building
2010-03-09 Land Registry |
Gross 1,294ft² |
HKD$3.98 M
@
$3,076
|
- |
|
Chang Pao Ching Building
|
Flat 9A, Chang Pao Ching Building
2009-09-03 Land Registry |
Gross 647ft² |
HKD$2 M
@
$3,091
|
- |
|
Chang Pao Ching Building
|
Flat 9A, Chang Pao Ching Building
2008-11-27 Land Registry |
Gross 647ft² |
HKD$2 M
@
$3,091
|
- |
|
Chang Pao Ching Building
|
Flat 9A, Chang Pao Ching Building
2008-01-11 Land Registry |
Gross 643ft² |
HKD$1.96 M
@
$3,048
|
- |