| Permit: | 1996 Yr. |
| Management Company: | Kolot Property Services Limited |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
Centre 600
|
Flat A, High, Centre 600
2015-03-27 Market Info |
Gross 780ft² |
HKD$3.35 M
@
$4,300
|
- |
|
Centre 600
|
Flat C, 21/F/F, Centre 600
2015-03-09 Land Registry |
Gross 848ft² |
HKD$3.7 M
@
$4,363
|
- |
|
Centre 600
|
Flat A, 21/F/F, Centre 600
2015-03-09 Land Registry |
Gross 1,100ft² |
HKD$3.45 M
@
$3,136
|
- |
|
Centre 600
|
Flat B, 21/F/F, Centre 600
2015-03-09 Land Registry |
Gross 590ft² |
HKD$4 M
@
$6,780
|
- |
|
Centre 600
|
Flat A, Middle, Centre 600
2015-02-17 Market Info |
Gross 780ft² |
HKD$3.94 M
@
$5,050
|
- |
|
Centre 600
|
Middle, Centre 600
2015-02-04 Market Info |
Gross 780ft² |
HKD$3.94 M
@
$5,050
|
- |
|
Centre 600
|
Flat F, 04/F/F, Centre 600
2014-12-23 Land Registry |
Gross 816ft² |
HKD$4 M
@
$4,902
|
- |
|
Centre 600
|
Flat E, 04/F/F, Centre 600
2014-12-23 Land Registry |
Gross 834ft² |
HKD$4.08 M
@
$4,892
|
- |
|
Centre 600
|
Flat E, Low, Centre 600
2014-12-23 Market Info |
Gross 834ft² |
HKD$4.08 M
@
$4,892
|
- |
|
Centre 600
|
Flat F, Low, Centre 600
2014-12-23 Market Info |
Gross 816ft² |
HKD$4 M
@
$4,902
|
- |