| Permit: | 1980 Yr. |
| Management Company: | MTR Property Management Limited |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
World Wide House
|
Flat 622, World-wide House
2015-01-26 Land Registry |
Gross 874ft² |
HKD$22.11 M
@
$25,300
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 22, 06/F/F, World-wide House
2015-01-26 Land Registry |
Gross 874ft² |
HKD$22.11 M
@
$25,300
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 01, 21/F/F, World-wide House
2015-01-23 Land Registry |
Gross 3,503ft² |
HKD$106 M
@
$30,260
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 611, World-wide House
2015-01-22 Land Registry |
Gross 1,039ft² |
HKD$26.29 M
@
$25,300
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 610, World-wide House
2015-01-22 Land Registry |
Gross 954ft² |
HKD$24.14 M
@
$25,300
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 11, 06/F/F, World-wide House
2015-01-21 Land Registry |
Gross 1,039ft² |
HKD$26.29 M
@
$25,300
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 10, 06/F/F, World-wide House
2015-01-21 Land Registry |
Gross 954ft² |
HKD$24.14 M
@
$25,300
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 603, World-wide House
2015-01-16 Land Registry |
Gross 874ft² |
HKD$20.8 M
@
$23,800
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 602, World-wide House
2015-01-16 Land Registry |
Gross 874ft² |
HKD$20.8 M
@
$23,800
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 606, World-wide House
2015-01-16 Land Registry |
Gross 1,248ft² |
HKD$29.7 M
@
$23,800
|
- |