| Permit: | 1989 Yr. |
| Management Company: | Sino Property Services |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
Hewlett Centre
|
Flat 03-04, Hewlett Ctr
2022-06-10 Land Registry |
Gross 4,272ft² |
HKD$24.18 M
@
$5,660
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 13, Hewlett Ctr
2022-02-08 Land Registry |
Gross 1,438ft² |
HKD$8.4 M
@
$5,841
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 15, Hewlett Centre
2021-11-22 Land Registry |
Gross 1,438ft² |
HKD$7.7 M
@
$5,355
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat D03, Hewlett Centre
2021-11-17 Land Registry |
Gross 140ft² |
HKD$0.65 M
@
$4,643
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 15, Hewlett Ctr
2021-10-26 Land Registry |
Gross 1,438ft² |
HKD$7.7 M
@
$5,355
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 4, Hewlett Ctr
2021-09-14 Land Registry |
Gross 2,532ft² |
HKD$15.4 M
@
$6,082
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 02, Hewlett Centre
2021-06-18 Land Registry |
Gross 1,955ft² |
HKD$12.9 M
@
$6,598
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 9, Hewlett Ctr
2021-06-09 Land Registry |
Gross 1,293ft² |
HKD$7.76 M
@
$6,000
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 10, Hewlett Ctr
2021-05-18 Land Registry |
Gross 2,626ft² |
HKD$13.2 M
@
$5,027
|
- |
|
Hewlett Centre
|
Flat 11, Hewlett Ctr
2021-02-17 Land Registry |
Gross 1,332ft² |
HKD$6.9 M
@
$5,180
|
- |