| Permit: | 1996 Yr. |
| Management Company: | Kolot Property Services Limited |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
Centre 600
|
Flat F, 06/F/F, Centre 600
2016-12-19 Land Registry |
Gross 816ft² |
HKD$4.34 M
@
$5,322
|
- |
|
Centre 600
|
Flat F, Middle, Centre 600
2016-12-19 Market Info |
Gross 816ft² |
HKD$4.8 M
@
$5,882
|
- |
|
Centre 600
|
Flat B, 09/F/F, Centre 600
2016-12-09 Land Registry |
Gross 910ft² |
HKD$4.43 M
@
$4,868
|
- |
|
Centre 600
|
Flat B, Middle, Centre 600
2016-12-09 Market Info |
Gross 910ft² |
HKD$4.43 M
@
$4,868
|
- |
|
Centre 600
|
Flat A, 09/F/F, Centre 600
2016-11-17 Land Registry |
Gross 780ft² |
HKD$3.9 M
@
$5,000
|
- |
|
Centre 600
|
Flat A, Middle, Centre 600
2016-11-07 Market Info |
Gross 780ft² |
HKD$3.8 M
@
$4,872
|
- |
|
Centre 600
|
Flat E-F, High, Centre 600
2016-10-14 Market Info |
Gross 1,650ft² |
HKD$8.2 M
@
$4,970
|
- |
|
Centre 600
|
Flat E, 17/F/F, Centre 600
2016-07-21 Land Registry |
Gross 834ft² |
HKD$3.5 M
@
$4,197
|
- |
|
Centre 600
|
Flat F, High, Centre 600
2016-07-21 Market Info |
Gross 816ft² |
HKD$4.7 M
@
$5,760
|
- |
|
Centre 600
|
Flat E, High, Centre 600
2016-07-21 Market Info |
Gross 834ft² |
HKD$3.5 M
@
$4,197
|
- |