| Permit: | 1996 Yr. |
| Management Company: | Kolot Property Services Limited |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
Centre 600
|
Flat D, 9/F, Centre 600
2017-03-01 Land Registry |
Gross 845ft² |
HKD$4.39 M
@
$5,200
|
- |
|
Centre 600
|
Flat C, 9/F, Centre 600
2017-03-01 Land Registry |
Gross 845ft² |
HKD$4.39 M
@
$5,200
|
- |
|
Centre 600
|
Flat E, 9/F, Centre 600
2017-03-01 Land Registry |
Gross 834ft² |
HKD$4.34 M
@
$5,200
|
- |
|
Centre 600
|
Flat E, 09/F/F, Centre 600
2017-02-16 Land Registry |
Gross 834ft² |
HKD$4.34 M
@
$5,200
|
- |
|
Centre 600
|
Flat D, 09/F/F, Centre 600
2017-02-16 Land Registry |
Gross 845ft² |
HKD$4.39 M
@
$5,200
|
- |
|
Centre 600
|
Flat C, 09/F/F, Centre 600
2017-02-16 Land Registry |
Gross 845ft² |
HKD$4.39 M
@
$5,200
|
- |
|
Centre 600
|
Flat C-E, Middle, Centre 600
2017-02-16 Market Info |
Gross 2,524ft² |
HKD$13.63 M
@
$5,400
|
- |
|
Centre 600
|
Flat WF, 1/F, Centre 600
2017-02-10 Land Registry |
Gross 4,878ft² |
HKD$25.38 M
@
$5,203
|
- |
|
Centre 600
|
Flat W/F, 01/F/F, Centre 600
2017-01-24 Land Registry |
Gross 4,878ft² |
HKD$25.38 M
@
$5,203
|
- |
|
Centre 600
|
Flat F, Low, Centre 600
2016-12-23 Market Info |
Gross 816ft² |
HKD$4.34 M
@
$5,322
|
- |