| Permit: | 1996 Yr. |
| Management Company: | Kolot Property Services Limited |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
Centre 600
|
Flat A-B, Low, Centre 600
2018-05-24 Market Info |
Gross 1,690ft² |
HKD$11 M
@
$6,509
|
- |
|
Centre 600
|
Flat A, High, Centre 600
2018-01-04 Market Info |
Gross 780ft² |
HKD$4.73 M
@
$6,064
|
- |
|
Centre 600
|
Flat A, 15/F/F, Centre 600
2017-12-11 Land Registry |
Gross 780ft² |
HKD$4.73 M
@
$6,064
|
- |
|
Centre 600
|
Flat A, 15/F, Centre 600
2017-12-11 Land Registry |
Gross 780ft² |
HKD$4.73 M
@
$6,064
|
- |
|
Centre 600
|
Flat B, 21/F/F, Centre 600
2017-06-20 Land Registry |
Gross 910ft² |
HKD$5.46 M
@
$6,000
|
- |
|
Centre 600
|
Flat B, 21/F, Centre 600
2017-06-20 Land Registry |
Gross 910ft² |
HKD$5.46 M
@
$6,000
|
- |
|
Centre 600
|
Flat C, 21/F, Centre 600
2017-06-06 Land Registry |
Gross 845ft² |
HKD$4.82 M
@
$5,704
|
- |
|
Centre 600
|
Flat A, 21/F, Centre 600
2017-06-03 Land Registry |
Gross 780ft² |
HKD$4.82 M
@
$6,179
|
- |
|
Centre 600
|
Flat C, 21/F/F, Centre 600
2017-06-02 Land Registry |
Gross 845ft² |
HKD$4.82 M
@
$5,704
|
- |
|
Centre 600
|
Flat A, 21/F/F, Centre 600
2017-05-29 Land Registry |
Gross 780ft² |
HKD$4.82 M
@
$6,179
|
- |