| Permit: | 1982 Yr. |
| Management Company: | Hang Yick Property Management Limited |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 37, Beverley Commercial Centre
2024-12-03 Land Registry |
Gross 233ft² |
HKD$2.55 M
@
$10,944
|
- |
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 22-23, Beverley Commercial Centre
2024-11-15 Land Registry |
Gross 310ft² |
HKD$1.55 M
@
$5,000
|
- |
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 9, Beverley Commercial Centre
2024-09-16 Land Registry |
Gross 221ft² |
HKD$1 M
@
$4,525
|
- |
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 09, Beverley Commercial Centre
2024-09-02 Land Registry |
Gross 221ft² |
HKD$1 M
@
$4,525
|
- |
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 26, Beverley Commercial Centre
2024-08-16 Land Registry |
Gross 212ft² |
HKD$1.4 M
@
$6,604
|
- |
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 24, Beverley Commercial Centre
2024-08-01 Land Registry |
Gross 155ft² |
HKD$1.55 M
@
$10,000
|
- |
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 26, Beverley Commercial Centre
2024-07-30 Land Registry |
Gross 283ft² |
HKD$1.4 M
@
$4,947
|
- |
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 21, Beverley Commercial Centre
2024-07-24 Land Registry |
Gross 397ft² |
HKD$3 M
@
$7,557
|
- |
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 21, Beverley Commercial Centre
2024-07-02 Land Registry |
Gross 395ft² |
HKD$3 M
@
$7,595
|
- |
|
Beverley Commercial Centre
|
Flat 2, Beverley Commercial Centre
2024-06-28 Land Registry |
Gross 294ft² |
HKD$2.3 M
@
$7,823
|
- |