| Permit: | 1980 Yr. |
| Management Company: | MTR Property Management Limited |
| Address | Area | Price Sold/Leased | Profit/Loss |
|---|---|---|---|
|
World Wide House
|
Low, World-wide House
2018-06-25 Market Info |
Gross 793ft² |
Leased
HKD$47,580
@
$60
|
- |
|
World Wide House
|
Middle, World-wide House
2018-05-15 Market Info |
Gross 3,608ft² |
Leased
HKD$313,896
@
$87
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 5, Middle, World-wide House
2018-05-11 Market Info |
Gross 3,608ft² |
Leased
HKD$310,288
@
$86
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 01C, Middle, World-wide House
2018-05-08 Market Info |
Gross 1,356ft² |
Leased
HKD$88,140
@
$65
|
- |
|
World Wide House
|
World Wide House
2018-04-13 Market Info |
Gross 200ft² |
Leased
HKD$77,000
@
$385
|
- |
|
World Wide House
|
High, World-wide House
2018-03-19 Market Info |
Gross 4,020ft² |
Leased
HKD$369,840
@
$92
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 152, World Wide House
2018-02-22 Land Registry |
Gross 150ft² |
Leased
HKD$68,000
@
$453
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 1005, Low, World-wide House
2018-02-12 Market Info |
Gross 4,033ft² |
Leased
HKD$274,244
@
$68
|
- |
|
World Wide House
|
Middle, World-wide House
2018-02-12 Market Info |
Gross 4,033ft² |
Leased
HKD$274,244
@
$68
|
- |
|
World Wide House
|
Flat 602-03, Low, World-wide House
2018-01-31 Market Info |
Gross 1,748ft² |
Leased
HKD$131,100
@
$75
|
- |