The Pavilia Farm, Flat B, 19/F, Tower 1 (1a)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Iii
Block:
Tower 1 (1a)
Saleable area:
998ft²
Bedroom:
4 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-04-29

Sold Price
HKD$26.38 M
Unit Price
$26,433
Transaction Format
Land Registry
Profit
+11.3%
Prev Date
2021-07-07

2021-07-07

Sold Price
HKD$23.71 M
Unit Price
$23,754
Transaction Format
Land Registry