One Artlane, Flat G, 19/F, One Artlane

Sai Ying Pun No.8 Chung Ching Street

Unit Information

Block:
One Artlane
Saleable area:
230ft²
Transactions:
2

Records

2026-05-15

Sold Price
HKD$5.8 M
Unit Price
$25,217
Transaction Format
Land Registry
Loss
-22.4%
Prev Date
2020-02-03

2020-02-03

Sold Price
HKD$7.47 M
Unit Price
$32,495
Transaction Format
Land Registry