Mantin Heights, Flat B, 12/F, Tower 5

Ho Man Tin 28 Sheung Shing Street

Unit Information

Block:
Tower 5
Saleable area:
698ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
3

Records

2026-05-06

Sold Price
HKD$4.15 M
Unit Price
$5,946
Transaction Format
Land Registry
Profit
+3.8%
Prev Date
2025-09-16

2025-09-16

Sold Price
HKD$4 M
Unit Price
$5,731
Transaction Format
Land Registry
Loss
--
Prev Date
2025-03-28

2025-03-28

Sold Price
HKD$4 M
Unit Price
$5,731
Transaction Format
Land Registry
Loss
-77.4%
Prev Date
2017-12-21