Manor Hill, Flat D3, 35/F, Tower 2

The Lohas No.1 Shek Kok Road

Unit Information

Block:
Tower 2
Saleable area:
284ft²
Transactions:
2

Records

2026-04-30

Sold Price
HKD$4.42 M
Unit Price
$15,556
Transaction Format
Land Registry
Loss
-19.8%
Prev Date
2024-11-21

2024-11-21

Sold Price
HKD$5.51 M
Unit Price
$19,394
Transaction Format
Land Registry