Manor Hill, Flat B3, 37/F, Tower 2

The Lohas No.1 Shek Kok Road

Unit Information

Block:
Tower 2
Saleable area:
284ft²
Transactions:
2

Records

2026-05-12

Sold Price
HKD$4.67 M
Unit Price
$16,437
Transaction Format
Land Registry
Loss
-15.8%
Prev Date
2024-11-12

2024-11-12

Sold Price
HKD$5.54 M
Unit Price
$19,518
Transaction Format
Land Registry