Hoi Tak Court, Flat 11, 10/F, Hoi Tak Court

Nam Cheong No.5 Fat Tseung Street West

Unit Information

Block:
Hoi Tak Court
Saleable area:
279ft²
Transactions:
2

Records

2026-05-04

Sold Price
HKD$3.33 M
Unit Price
$11,935
Transaction Format
Land Registry
Profit
+60.1%
Prev Date
2020-12-09

2020-12-09

Sold Price
HKD$2.08 M
Unit Price
$7,456
Transaction Format
Land Registry