Eltanin Square Mile, Flat A, 28/F, Tower 1

Tai Kok Tsui No. 11 Li Tak Street

Unit Information

Block:
Tower 1
Saleable area:
390ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-04-22

Sold Price
HKD$7.38 M
Unit Price
$18,923
Transaction Format
Land Registry
Loss
-11.1%
Prev Date
2021-03-01

2021-03-01

Sold Price
HKD$8.3 M
Unit Price
$21,282
Transaction Format
Land Registry
Profit
+12.7%
Prev Date
2016-03-21