Echo House, Flat F, 30/F, Echo House

Cheung Sha Wan 28 Tonkin Street

Unit Information

Block:
Echo House
Saleable area:
343ft²
Bedroom:
1 Room
Transactions:
2

Records

2026-04-30

Sold Price
HKD$0.65 M
Unit Price
$1,895
Transaction Format
Land Registry
Loss
-88%
Prev Date
2024-11-15

2024-11-15

Sold Price
HKD$5.43 M
Unit Price
$15,832
Transaction Format
Land Registry