Caine Hill, Flat H, 16/F, Caine Hill

Mid-levels Central No.73 Caine Road

Unit Information

Block:
Caine Hill
Saleable area:
277ft²
Bedroom:
1 Room
Transactions:
2

Records

2026-05-13

Sold Price
HKD$7.32 M
Unit Price
$26,426
Transaction Format
Land Registry
Loss
-8.5%
Prev Date
2023-07-25

2023-07-25

Sold Price
HKD$8 M
Unit Price
$28,889
Transaction Format
Land Registry