Baker Circle Euston, Flat J, 6/F, Euston

Hung Hom 33 Whampoa Street

Unit Information

Block:
Euston
Saleable area:
276ft²
Transactions:
2

Records

2026-04-20

Sold Price
HKD$5.52 M
Unit Price
$20,000
Transaction Format
Land Registry
Profit
+3.8%
Prev Date
2023-04-19

2023-04-19

Sold Price
HKD$5.32 M
Unit Price
$19,265
Transaction Format
Land Registry