Aurora, Flat J, 6/F, Tower 2

Tsuen Wan No.88 Yeung Uk Road

Unit Information

Block:
Tower 2
Saleable area:
284ft²
Bedroom:
1 Room
Transactions:
2

Records

2026-05-06

Sold Price
HKD$5.75 M
Unit Price
$20,246
Transaction Format
Land Registry
Profit
+12.6%
Prev Date
2020-06-03

2020-06-03

Sold Price
HKD$5.11 M
Unit Price
$17,986
Transaction Format
Land Registry