Aurora, Flat B, 28/F, Tower 2

Tsuen Wan No.88 Yeung Uk Road

Unit Information

Block:
Tower 2
Saleable area:
217ft²
Transactions:
2

Records

2026-04-27

Sold Price
HKD$4.07 M
Unit Price
$18,756
Transaction Format
Land Registry
Loss
-7.2%
Prev Date
2019-09-05

2019-09-05

Sold Price
HKD$4.39 M
Unit Price
$20,207
Transaction Format
Land Registry