Riviera Gardens, Flat E, 13/F, Tower 20

Tsuen Wan 2-12 Yi Lok Street

Unit Information

Block:
Tower 20
Gross area:
Gross 562ft²
Saleable area:
453ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-05-13

Sold Price
HKD$4.5 M
Building Unit Price
$8,007
Unit Price
$9,934
Transaction Format
Land Registry
Profit
+12.5%
Prev Date
2024-03-28

2024-03-28

Sold Price
HKD$4 M
Building Unit Price
$7,117
Unit Price
$8,830
Transaction Format
Land Registry
Profit
+102%
Prev Date
2010-08-02