The Pavilia Farm, Flat F, 15/F, Tower 6 (6b)

Tai Wai 18 Che Kung Miu Road

Unit Information

State:
The Pavilia Farm Ii
Block:
Tower 6 (6b)
Saleable area:
464ft²
Bedroom:
2 Rooms
Transactions:
2

Records

2026-04-24

Sold Price
HKD$11 M
Unit Price
$23,707
Transaction Format
Land Registry
Profit
+23.2%
Prev Date
2020-11-30

2020-11-30

Sold Price
HKD$8.93 M
Unit Price
$19,235
Transaction Format
Land Registry