| Block: | Tower 1 |
| Saleable area: | 627ft² |
| Bedroom: | 3 Rooms |
| Transactions: | 3 |
| Sold Price |
HKD$10.25 M
|
| Unit Price |
$16,348
|
| Transaction Format |
Land Registry
|
| Loss |
-29.7%
|
| Prev Date |
2021-05-17
|
| Sold Price |
HKD$14.59 M
|
| Unit Price |
$23,270
|
| Transaction Format |
Land Registry
|
| Loss |
-2.2%
|
| Prev Date |
2020-03-31
|
| Sold Price |
HKD$14.92 M
|
| Unit Price |
$23,796
|
| Transaction Format |
Land Registry
|