Solaria, Flat J, 10/F, Tower 8

Pak Shek Kok No.16 Fo Chun Road

Unit Information

Block:
Tower 8
Saleable area:
342ft²
Bedroom:
1 Room
Transactions:
2

Records

2026-04-30

Sold Price
HKD$4.8 M
Unit Price
$14,035
Transaction Format
Land Registry
Loss
-18.3%
Prev Date
2019-04-24

2019-04-24

Sold Price
HKD$5.87 M
Unit Price
$17,173
Transaction Format
Land Registry